Календарь событий
<< Май, 2019 >>
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

2016-06-18: Міжнародний день йоги у Львові!

Міжнародний день йоги у Львові!Проводит: Сергій Пляшечко
зарегистрироваться

Міжнародний день йоги у Львові!

21 червня визнано Всесвітнім днем йоги, тому, 18 червня у спортивному комплексі «Грація» (вул. Щирецкая, 36) відбудеться святкування міжнародного дня йоги, участь в якому можуть брати всі охочі.

Розклад на Міжнародний День Йоги:

10.00 – 10.40 Відкриття Міжнародного дня йоги. Ранкова практика, Ольга Сергєєва (викладач Студії Сергія Пляшечко "Йога Садхана")
11.00 – 12.00 Йога – жіночі практики з Оленою Стефанів і Ольга Вінярська-Пляшечко (викладачі Студії Сергія Пляшечко "Йога Садхана").
12.20 – 12.45 Перерва, спілкування з тренерами.
13.00 – 14.00 Денис Колокол - Хатха-Йога та Цигун для розвитку соматики
14.15 – 15.00 хатха - йога, Павло Пляшечко (викладач Студії Сергія Пляшечко "Йога Садхана") Шаткармы
15.15 - 16.30 Ігор Ковальчук – аштанга йога
16.45 – 17.45 Андрій Дідик – Хатха-Йога
18.00 - Потапова Жанна Аштанга-йога Йогатерапия. Користь виконання асан йоги для здоров'я людини. Лекція і практика або йога нідра пранаяма
 
У програмі: заняття йогою і малюнки хною,а також в перервах ви можете насолодитися корисними для здоров'я напоями та легкими закусками.

Сьогодні кожна освічена людина чула про йогу. Однак далеко не всі мають конкретне уявлення про те, що ж це таке.

Як і всяка складна система, йога бере початок з простих речей, доступних людині з будь-якою фізичною підготовкою. Вона поєднує в собі силові навантаження з аеробними, роботу м'язів і духа. Йога допомагає знайти душевну рівновагу, навчитися радіти кожній миті Вашого життя.

Можливо, йога для вас — це шлях. Шлях геть від сірої похмурого життя, наповненого одноманітністю і нудьгою. Але чи нудне життя? Може бути, це не життя нудне, а нудний той, хто живе?
 

ЙОГА - культура нової ери . Це те, без чого сьогодні, не може повноцінно функціонувати сучасна людина.

Організатор: Студія Сергія Пляшечко «ЙОГА САДХАНА»

Вартість вхідного квитка 100 гр, на цілий день.

 

 

 

 

Інструктори

Денис Колокол

Програміст, музикант, незалежний дослідник і один з учнів Сергія Пляшечко. Живе і працює в Кракові, Польща. Практикує Хатха-Йогу з 2010, Тайцзи Цюань стилю Чень з 2014. Основні інтереси: інтегральний підхід до розвитку Свідомої Істоти, східні традиційні психотехніки і гімнастика, бойові мистецтва, нейробіологія, біофізика і тому подібні речі.
 
Практика Дениса відрізняється уважністю до деталей і свідомим проникненням вглиб кожної позиції або руху. На цих засадах і з допомогою вправ з арсеналу традиційної китайської оздоровчої гімнастики Цигун, бойового Тайци Цюань і Хатха Йоги побудований набір технік з розширення діапазону сприйняття соматичного фону і виділення увагою "тонких" елементів руху і дихання. Ці техніки "надбудовуються" над основною лінією практики, покликані посилити ефект від її виконання для будь-якого практикуючого.
 
 
 
Жанна Потапова

Практикую 10 років. Викладаю на протязі 8-ми років у клубах фітнес-мережі «Форевер» у Львові. Підготувала йога-тічеров, які працюють в різних йога-студіях Львова. Є засновником проекту "Йога-Табір "Прана", де практикуємо систему йога-терапії Шрі Свамі Шівананди. Свою авторську тренувальну програму постійно вдосконалюю, застосовуючи набутий досвід.
Відвідувала семінари Андрія Сідерського, щорічні фітнес-конвенції «Nike Women Convention» з 2008 по 2012, йога-марафони у Києві 2013-14 років, семінар Сергія ПляшечкО в Тисовці, 2014. Основні теоретичні знання серед інших отримала з книг Б. К. С. Айенгара, Шрі Свамі Шівананди, Шрі К. Паттабги Джойса.
Моя методика тренувань близька до системи Аштанга Вишаманьяса, яку популяризував Тимурулай Крішнамачарья. Послідовності асан і пранаями є авторськими. Тобто, в побудові кожного тренування я не керуюся прописаними заздалегідь догматичними черговостями вправ. Вибудовую практику спираючись на власний досвід, керуючись логічністю переходів з однієї асани в наступну, компенсацією навантажень на певну зону тіла, поступовим переходом від простого до складного і доцільним включенням енергетичних і дихальних практик.
Керуюся вченням гуру.До.С.Айенгара щодо базових принципів відбудови асан, техніки їх виконання, дихання асан, технікою виконання пранаям. У практиці боже, динамічних пранаям, «пропорційному диханні» беру за основу вчення про йога-терапії Шрі Свамі Шивананди.

 

Ольга Сергеева

Йогою займаюся з 2001 року. Прийшла до неї складно, були проблеми з хребтом, діагноз був невтішний, а перспектива - похмурою. Йшла через біль, через "не хочу/ не можу". На особистому досвіді перевірила оздоровчій силу цієї практики і хочу поділитися цим досвідом з іншими.

 

 

 

 

 

Олена Стефанів

Справжня жіночність унікальна і неповторна - це і є та глибинна жіноча сила, яка робить жінку красивою, по-справжньому впевненою в собі, граціозною-те що притягує погляди чоловіків. В житті кожної жінки бувають періоди, коли вона не в силі, коли втрачено контакт зі своєю жіночністю, або її сила погано проявлена, або взагалі її жіночність спить і чекає пробудження.Мій досвід в йозі допоможе Вам  знайти свій шлях до істинної жіночності, знайти гармонію, любов і радість життя!

 

 

Оля Вінярська-Пляшечко

Безкомпромісна необхідність щодня приймати виклик і долати власну слабкість швидко зміцнює Силу Духу практикуючого, надає людині впевненості і реально трансформує його тіло і свідомість. А це наше загальне уявлення даного комплексу: Даний комплекс допомагає зберегти красу жіночого тіла, в цілому дозволяє підтягнути тіло, позбавитися від в'ялості шкіри, а також зайвих жирових відкладень, якщо вони присутні в невеликій кількості (наприклад, якщо ви набрали вагу за зиму). Комплекс зцілю жіночі статеві органи, стабілізує гормональний фон, а також психо емоційний стан жінки. Комплекс розрахований на систематичне виконання 2-3 рази в тиждень.

 

 

 

 

 

 

 

Ігор Ковальчук

інструктор з хатха-йоги Української Федерації Йоги.
В йогу я прийшов за спокоєм і гнучкістю, а залишився через неймовірних людей, яких зустрів на цьому шляху.
Навчався в Індії,саме ця країна надихнула мене викладати йогу.
Аштанга віньяса йога - динамічний інтенсивний стиль йоги, що виник в Індії на початку 20 ст.
Цей стиль, на мою думку, прекрасно підходить для того, щоб починати самостійну практику і вивчення йоги взагалі, а також для очищення тіла, нервової системи та розуму.

 

 

 

 

 

Павло Пляшечко

Інструктор по Хатха-Йозі.Мій стиль-дхара садхана,в якому я використовую гімнастику йогів та даосскі практики.Цьому я навчився займаючись східними єдиноборствами з 1995 року, дзюдо і рукопашний бій.
Завдяки батькові йога завжди була присутня в моєму житті.Перші кроки я пройшов саме з ним.
Подальше вдосконалення по системам ДАО і йогу проходив у Дениса Зікєєва. Сьогодні мої тренування сформувалися
також на досвіді отриманому на тренувально-інформаційних зборах у Андрія Сідерського,
Еда Жарука, Тетяни Півень.

 

 

 

 

 

Андрій Дідик

Я- «йога-сталкер». Мій підхід — „йога-лабораторія“. Це не практика — це дослідження. Дослідження насамперед Себе. Результати такого дослідження застосовуються в тому, що ми називаємо Життя. А ось це вже і є — практика! Без такого застосування різні рухи на килимку або в іншому місці, то що ми називаємо «тренування» не мають сенсу з точки зору пізнання Себе.

Йога зі мною «трапилася». Це не був свідомий вибір у результаті інтелектуальних вигадок. Це була неминучість. Бунтар, раціонал, „структуратор“.... всі ці якості інтегрувалися в практиці і вилилися в те що я «ренегат» всіх стилів і напрямків.

"Не довіряйте тому, що ви чули; не довіряйте традиціям, так як їх передавали з покоління в покоління; не вірте нічому, якщо це є слухом або думкою більшості; не довіряйте, якщо це є лише записом висловлювання якогось старого мудреця; не довіряйте припущеннях; не довіряйте тому, що ви вважаєте правдою, до чого ви звикли; не довіряйте одному голому авторитету ваших вчителів і старійшин. Після спостереження і аналізу, коли він узгоджується з розумом і сприяє благу і користі одного і кожного, тоді приймайте це і живіть згідно йому."
Будда Гаутама
 
 

 

Основні причини заняття йогою

Причина 1: Поліпшення здоров'я
Ситуація розгортається таким чином, що першу половину життя (умовно) людина користується тілом для досягнення своїх цілей. Коли ж діяльність тіла починає «давати збій», доводиться враховувати його інтереси. Якщо людина їх вперто ігнорує, його наздоганяють хвороби, які швидко прояснюють розуміння.
На жаль, сучасна медицина не в силах попередити втрату здоров'я, вона може вилікувати хворобу, вивести з кризи, заглушити симптоми.
 
Для того, щоб тіло було здоровим, необхідно, щоб кожен орган виконував свою функцію, отримував повноцінне харчування і своєчасно виводив відходи. Йога допомагає усунути м'язові затиски і спазми, що, в свою чергу, налагоджується процес живлення і очищення всіх органів і тканин. Йога покращує обмін речовин і вирівнює кров'яний тиск. Вправи йоги збільшують простір у суглобах, роблять їх більш рухливими, а за рахунок припливу крові і лімфи, забезпечують їх еластичність і пружність, значно продовжуючи термін їх служби. Йога робить його більш гнучким і міцним. Йога відновлює гормональний баланс.
 
Причина 2: Позбавлення від стресу та нервових розладів
Вся західна цивілізація заснована на зусиллі.
Йога, мабуть, є на сьогодні одним з кращих засобів від нервово-психічних розладів. Йога рятує від депресії, допомагає повірити в себе». Йога сприяє позбавленню від перепадів настрою. Вона дарує людині врівноваженість і дозволяє зберігати концентрацію уваги, залишаючись при цьому абсолютно розслабленим і адекватним. Науково доведено, що йога відновлює сон, блокуючи синдром хронічної втоми, і стимулює вироблення серотоніну.
 
Причина 3: Прилив енергії
Прана – це життєва енергія, яка знаходиться всередині і зовні людини. Практика пранаями вчить керувати цією енергією і розподіляти її по організму. З терапевтичної точки зору пранаяма – це техніка, яка очищає наді і допомагає збалансувати енергію в організмі. Релаксація під час занять йогою - це природний «інструмент» перезарядки для фізичної та розумової складової людини, під час якої прана майже не витрачається. Розслаблення, яке може тривати кілька хвилин під час шавасана, володіє таким же відновлюючим ефектом, як кілька годин повноцінного сну.
 
Причина 4: Збереження молодості
Одна з найбільших переваг занять йогою полягає в тому, що вона продовжує молодість і зберігає красу. Завдяки безлічі факторів йога допомагає подолати дію вільних радикалів (один з основних факторів передчасного старіння). Крім того, вправи йоги зміцнюють шкіру, підвищують її еластичність і пружність, що, в свою чергу, сприяє збереженню молодості.
Старіння - всього лише такий стан, коли відмираючих клітин стає більше, ніж знову утворюються. Йога призупиняє відмирання старих клітин і сприяє утворенню нових. Це зберігає організм здоровим, енергійним і молодим.
 
Причина 5: Духовний розвиток
Йога є щось більше, ніж фізичні вправи. Вона охоплює людину у всій її цілісності на клітинному, ментальному, інтелектуальному і духовному рівнях.Практика йоги розвиває тіло до рівня рухливості розуму так, що і тіло і розум стають рухомими, а потім направляє їх до світла душі. Таким чином, йога наповнює життя новим, вищим сенсом, дозволяючи доторкнутися до духовності і знайти гармонію на всіх рівнях буття.